2022-10-15
Ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Adnan Šteta sinoć je primljen u Opću bolnicu "prim. dr. Abdulah Nakaš" radi lošijeg zdravstvenog stanja.
Ovu informaciju za Klix.ba potvrdili su iz kabineta ministra Štete.
"Stanje je stabilno, a u narednim danima će biti izvršena detaljna ispitivanja i pretrage", rekli su iz Štetinog kabineta.
Iako još uvijek nema informacija o Štetinoj dijagnozi, nezvanično saznajemo da mu je sinoć pozlilo, zbog čega je hitno prebačen u bolnicu.
Klix.ba
Ishrana tokom trudnoće ključna je za zdravlje majke i pravilan razvoj bebe...
Lauren Sánchez, supruga osnivača Amazona Jeffa Bezosa, ponovo je priv..
Tehnički problemi sa softverom za obradu biometrijskih podataka koji su se p..
Tridesetpetogodišnji napadač Sulejman Krpić je napustio Željezniča..
Ministar vanjske trgovine i ekonomskih odnosa BiH Staša Košarac..
Kim Kardashian, poznata ličnost na društvenim mrežama i televiziji, ..
VRATI SE NA VRH