2022-10-07
Gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić rekla je da će na Bistričkoj stanici u Sarajevu uskoro stajati i lokomotiva, popularni "Ćiro".
Karić je rekla da su joj, nakon što je rekonstrukcija Bistričke stanice završena, sugrađani pisali.
"Izrazili su želju da se, kao nekada, ispred stanice nalazi lokomotiva. Želja sugradjana je ispunjena, 'Ćiro' stiže", napisala je Karić u objavi na Twitteru.
Zahvalila se Vladi KS, Turističkoj zajednici i opštini Stari Grad, za podršku i saradnju.
Podsjećamo, povodom Dana Grada, Sarajevu je 6. aprila ove godine vraćen jedan od simbola grada- obnovljena Bistrička stanica.
Izvor: Klix.ba
Ishrana tokom trudnoće ključna je za zdravlje majke i pravilan razvoj bebe...
Lauren Sánchez, supruga osnivača Amazona Jeffa Bezosa, ponovo je priv..
Tehnički problemi sa softverom za obradu biometrijskih podataka koji su se p..
Tridesetpetogodišnji napadač Sulejman Krpić je napustio Željezniča..
Ministar vanjske trgovine i ekonomskih odnosa BiH Staša Košarac..
Kim Kardashian, poznata ličnost na društvenim mrežama i televiziji, ..
VRATI SE NA VRH