Pratite nas:

Skroman učinak Teletovića i Nurkića u porazima Nuggetsa i Bucksa

13. Dec. 2016. u 07:32

u American Airlines Centru u Dallasu ekipa Mavericksa slavila je protiv Denvera za koji nastupa naš Jusuf Nurkić.

Utakmica je bila riješena već u prvom poluvremenu kada je Dallas imao prednost od 20 poena, a to su sačuvali do kraja susreta.

Najefikasniji na susretu bio je u poraženom timu Jokić koji je zabilježio double double, ubacivši 27 poena i zabilježivši 11 skokova. Kod Dallasa najefikasniji je bio Matthews sa 25 poena.

Naš Nurkić na parketu je proveo nešto više od 18 minuta i ubacio četiri poena i imao šest skokova.

Milwaukee Bucks za koje nastupa naš kapiten Mirza Teletović poražen je sinoć u Air Canada Centru od Toronta rezultatom 122:100.

Pobjeda niti u jednom trenutku nije dolazila u pitanje u ovom susretu, a prednost je iz minute u minut rasla u korist Toronta.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je DeRozan sa 30 poena, dok je kod Bucksa najbolji bio Antetokounmpo sa 30 koševa.

Naš Teletović u igri je proveo nešto manje do 19 minuta i ubacio četiri poena, a zabilježio je jednu asistenciju i osam skokova.